Een groeiend aantal leerlingen maakt naar volle tevredenheid gebruik van vrije en open besturingssystemen op hun computers. Daarmee lopen ook steeds meer scholieren op tegen de muren die worden opgeworpen door de makers van gesloten ICT technologieën waarvan veel scholen afhankelijk zijn.

Het kunnen maken van vrije keuzes is een groot goed, en we zouden dit onze jeugd niet moeten onthouden. Daarom wordt het tijd de dominantie van met name één bedrijf in het onderwijs te doorbreken zodat onze jeugd ook met producten van concurrenten kan leren werken.

Door de onderstaande petitie te ondertekenen maakt u aan de politiek duidelijk dat wij burgers een eerlijker speelveld willen zodat onze scholieren niet veroordeeld wordt tot producten van één bedrijf, maar ze in vrijheid kunnen kiezen. Waar monopolisten de dienst uitmaken moet de overheid de vrijheid van zijn burgers te beschermen.

De petitie kunt hier vinden:

http://www.janstedehouder.nl/2011/09/27/petitie-weg-met-het-overgewicht-in-nederlandse-onderwijs-ict/

Een groeiend aantal leerlingen maakt naar volle tevredenheid gebruik van vrije en open besturingssystemen op hun computers. Daarmee lopen ook steeds meer scholieren op tegen de muren die worden opgeworpen door de makers van gesloten ICT technologieën waarvan veel scholen afhankelijk zijn.

Het kunnen maken van vrije keuzes is een groot goed, en we zouden dit onze jeugd niet moeten onthouden. Daarom wordt het tijd de dominantie van met name één bedrijf in het onderwijs te doorbreken zodat onze jeugd ook met producten van concurrenten kan leren werken.

Door de onderstaande petitie te ondertekenen maakt u aan de politiek duidelijk dat wij burgers een eerlijker speelveld willen zodat onze scholieren niet veroordeeld wordt tot producten van één bedrijf, maar ze in vrijheid kunnen kiezen. Waar monopolisten de dienst uitmaken moet de overheid de vrijheid van zijn burgers te beschermen
Share

Login


Uw gebruikersnaam of wachtwoord verloren?

HCC op Twitter

Oneliners

A consultant is someone who takes the watch off your wrist and tells you the time